Kuše a luky Man Kung

Kuše a luky Man Kung
Man Kung usiluje o světově nejlepší masově vyráběné vybavení na lukostřelbu. Jejich výrobky jsou vyvíjeny na Tchaj-wanu. Snaží se zkonstruovat ty nejvýkonnější a nejodolnější kuše za dostupnou cenu.

Nabízejí lukostřelecké vybavení pro lukostřelce na různých úrovních zkušeností, aby uspokojili širokou škálu lukostřelců od začátečníků až po velmi zkušené uživatele. Snaží se, aby každý mohl objevit vzrušení a radost z lukostřelby, ať už jde o hobby, lov nebo sport.

Přestože se jejich továrna nachází v Asii, mají velký distribuční sklad v Evropě, takže mohou zajistit velmi rychlé dodání.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet některou z kuší nebo luků od Man Kung, brzy si uvědomíte, že nabízejí výrobky s vynikajícím poměrem ceny a výkonu, ale také technickou odbornost a vynikající zákaznický servis. Představují inovované nebo nové vybavení, které každý rok překonává starší modely, takže je pro kohokoli stále snazší stát se fanouškem lukostřelby! Prostě šíří vášeň pro lukostřelbu. Jakmile získáte první zkušenost s produktem Man Kung, slovo „lukostřelba“ pro vás dostane nový význam…

Z profilu společnosti

Společnost Man Kung byla založena v roce 1988 a věnuje se návrhu a výrobě široké škály kuší, luků, nožů a souvisejících produktů. Od založení společnosti jsme se vždy věnovali výzkumu a vývoji nových produktů, které splňují aktuální požadavky trhu. Trvání na kvalitě je u Man Kung tradicí. Vynikající kvalita Man Kung nám získala vysokou reputaci u domácích i mezinárodních zákazníků.

Kromě toho máme silný závazek poskytovat zákazníkům nejkonkurenceschopnější ceny a rychlé dodání. Ty vytvořily Man Kung jako spolehlivou značku na domácím i zahraničním trhu.

Inovace

I v tak konzervativních oblastech, jako je lukostřelba, máme schopnost provádět revoluce. Zavádíme nejnovější technologie, které zlepšují naše produkty. Inovace využíváme ve všech oblastech našeho působení. Máme profesionální tým designérů, kteří uskutečňují inovativní myšlenky a prezentují kvalifikovanou technologii, a to vše je naším posláním a zdrojem naší slávy.

Kvalita

Naše produkty jsou té nejlepší kvality, nastavujeme si ty nejvyšší standardy. Podporujeme naše zaměstnance, kteří si kladou za cíl zlepšovat kvalitu své práce. Respektujeme jakýkoli názor na kvalitu našich výrobků!

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář