Kde nás najdete

Upozornění pro osobní vyzvednutí: Na adrese skladujeme tisíce výrobků. Nejsme kamenný obchod. V místnosti pro osobní vyzvednutí Vám můžeme předat pouze zboží, které jste si předtím objednali v našem eshopu. Objednávku na místě není možné udělat. Pokud z nějakého důvodu nemůžete udělat objednávku on-line, zavolejte nám a my s Vámi objednávku uděláme po telefonu.

Najdete nás v průmyslovém areálu Golovinova, kde stojí několik hal. Ta naše je sice na jeho okraji, dostat se k nám můžete ale pouze hlavní branou kolem prodejny Škoda (Oniz Car Service s.r.o.), neboť celý areál je oplocen. Dobře orientovat se můžete podle nemocnice nebo teplárny, kam Vás každý Kadaňák bezpečně nasměruje.

Přijeli jste vlakem

Vystupte na zastávce Kadaň město a sejděte po schodech dolů. Po levé straně budete mít autobusové nádraží a po pravé straně Kaufland. Vydejte se doprava. Projdete kolem obchodního domu Kaufland, kolem benzínové pumpy, až dojdete na kruhový objezd. Dejte se opět doprava a jděte stále rovně. Projdete dlouhou Chomutovskou ulicí, až dojdete na její úplný konec (téměř až k teplárně). Dorazíte na křižovatku a vydáte se doleva směrem k nemocnici. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Možná Vám pomůže ukazatel na Škoda servis (ONIZ CAR SERVICE, s.r.o.). Projdete velkými vraty do dvora, obejdete autoservis, a když půjdete stále rovně, dorazíte ke dveřím s č.p. 1709, ve kterých sídlíme.

Přijeli jste autobusem

Vystupte na autobusové zastávce Kadaň koupaliště. (Pokud vystoupíte na autobusovém nádraží, držte se cesty „Přijeli jste vlakem“). Po levé straně máte Lidl a před sebou kruhový objezd. Přejděte ulici a dejte se doprava na kruhovém objezdu. Projdete dlouhou Chomutovskou ulicí, až dojdete na její úplný konec. Dorazíte na křižovatku a vydáte se doleva směrem k nemocnici. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Možná Vám pomůže ukazatel na Škoda servis. Projdete velkými vraty do dvora, obejdete autoservis, a když půjdete stále rovně, dorazíte ke dveřím, ve kterých sídlíme. Viz též červené šipečky výše.

Přijeli jste autem ze směru Klášterec nad Ohří – Chomutov

Sjeli jste ze silnice 13 (E442) na silnici 568 a dostali se do Kadaně. Pojedete stále rovně – kolem benzinové pumpy Shell (minete po pravé straně), kolem obchodního domu Albert (vlevo), až dojedete na kruhový objezd, na kterém se dáte třetí odbočkou doleva. Projedete dlouhou Chomutovskou ulicí (směr Prunéřov), až dojedete na její úplný konec. Dorazíte na křižovatku a vydáte se doleva směrem k nemocnici. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Pomůže Vám ukazatel na Škoda servis. Projedete velkými vraty do dvora, objedete autoservis, a když pojedete stále rovně, dorazíte ke dveřím s č.p. 1709, za kterými sídlíme. 

Přijeli jste autem ze směru Žatec – Podbořany

Vjedete do Kadaně po silnici 224, přejedete most přes Ohře a dorazíte na první kruhový objezd u pumpy Robin Oil, kterým projedete rovně. Stejným způsobem projedete druhý kruhový objezd (u autobusového nádraží). Stále jedete rovně, minete Kauflad (po pravé straně) a dojedete na třetí kruhový objezd (po levé straně Lidl) – na něm se dáte doprava (první odbočka). Projedete dlouhou Chomutovskou ulicí, až dojedete na její úplný konec (po pravé straně Tepelné hospodářství). Dorazíte na křižovatku a vydáte se doleva směrem k nemocnici. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Pomůže Vám ukazatel na Škoda servis. Projedete velkými vraty do dvora, objedete autoservis, a když pojedete stále rovně, dorazíte ke dveřím s č.p. 1709, za kterými sídlíme. 

Přijeli jste autem ze směru Březno – Nechranice – Praha

Vjedete do Kadaně po silnici 568 a budete se držet stále na hlavní silnici. Brzy projedete kolem hřbitova (po pravé straně), podjedete viadukt a dostanete se na kruhový objezd, na kterém se dáte první odbočkou doprava. Projedete kolem autobusového nádraží, Kauflandu a dostanete se na druhý kruhový objezd (na levé straně Lidl), na kterém se dáte opět doprava. Projedete dlouhou Chomutovskou ulicí, až dojedete na její úplný konec. Dorazíte na křižovatku a vydáte se doleva směrem k nemocnici. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Pomůže Vám ukazatel na Škoda servis. Projedete velkými vraty do dvora, objedete autoservis, a když pojedete stále rovně, dorazíte ke dveřím s č.p. 1709, za kterými sídlíme. 

Přijeli jste autem ze směru Prunéřov

Přijedete do Kadaně, projedete kolem Městské policie (vlevo) a na první křižovatce se dáte doprava – směr nemocnice. Ještě před nemocnicí však odbočíte doprava – první odbočka vpravo (mezi parkovišti). Pomůže Vám ukazatel na Škoda servis. Projedete velkými vraty do dvora, objedete autoservis, a když pojedete stále rovně, dorazíte ke dveřím s č.p. 1709, za kterými sídlíme.