Vrácení zboží a odstoupení od smlouvy

Sdělte nám prosím nejlépe emailem, že od smlouvy odstupujete, popřípadě prohlášení o odstoupení přiložte rovnou k vracenému zboží. Odstoupit od smlouvy však můžete jakýmkoliv jednoznačným prohlášením vůči naší společnosti. K odstoupení od smlouvy můžete využít i vzorový formulář níže.

Nepoškozené zboží  prosím zašlete na adresu:

Wellcrafted s.r.o.
Golovinova 1709
43201 Kadan

Zboží prosím pečlivě zabalte a odešlete pojištěnou zásilkou. Upozorňujeme, že za zboží nesete odpovědnost do okamžiku jeho vrácení. Uchovejte si též číslo zásilky pro možnost jejího sledování. Vracené zboží neposílejte dobírkou. Dobírkové zásilky nepřebíráme.

Pokud jste za zboží platil(a) kartou nebo PayPalem, vrátíme Vám cenu vraceného zboží stejným způsobem. Pokud jste zboží hradil(a) dobírkou nebo převodem, připište k odstoupení od smlouvy číslo bankovního účtu, kam Vám máme peníze refundovat. Podmínkou finanční refundace je navrácení zboží, nebo prokázání, že zboží bylo odesláno. Zásilky zpracováváme bezodkladně zpravidla do 5 pracovních dnů. Zde diskutované právo na vrácení zboží se vztahuje na spotřebitele, nikoli na podnikatele či právnické osoby.

Upozornění: Spotřebitel nese náklady na vrácení zboží v souladu s ustanovením § 1820 odst. 1 písm. i) občanského zákoníku.

 

 

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

________________________
jméno a příjmení spotřebitele

________________________
bytem

 

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Dne ____________, jsem v internetovém e-shopu na www.outfit4events.cz  na základě objednávky č. ____________ objednal zboží „……………………………………………“ v ceně ______,- Kč. Zboží bylo vyzvednuto na prodejně prodávajícího nebo doručeno na adresu mého trvalého bydliště dne ____________. Kupní cena byla uhrazena v hotovosti / převodem / kartou.

Tímto využívám svého zákonného práva a odstupuji od uzavřené kupní smlouvy shora citované, pokud jde o specifikované zboží. Toto zboží vracím nepoškozeno v místě prodejny / poštovní zásilkou bez dobírky.

Pro minimalizaci neekologického vracení zboží můžete dobrovolně uvést číslo důvodu, proč zboží vracíte:

  1. Nesedí mi – je mi malé
  2. Nesedí mi – je mi velké
  3. Nelíbí se mi vzhled
  4. Dodali jste mi jiné zboží
  5. Zboží má vadu (prosím popište jakou)
  6. Jiný důvod (prosím popište)
  7. Bez důvodu

Kupní cenu mi prosím poukažte na účet č. ___________ / ____

V __________ dne ____________                                                                                                      

________________________
podpis spotřebitele