Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Vrácení zboží a odstoupení od smlouvy

Pokud Vám doručené zboží velikostně nevyhovuje nebo máte jiný důvod pro jeho vrácení, máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy.

Sdělte nám prosím nejlépe emailem, že od smlouvy odstupujete, popřípadě prohlášení o odstoupení přiložte rovnou k vracenému zboží.

Nepoškozené zboží bez stop po používání prosím zašlete na adresu:

Wellcrafted s.r.o.
Golovinova 1709
43201 Kadan

Zboží prosím pečlivě zabalte a odešlete pojištěnou zásilkou. Upozorňujeme, že za zboží neste odpovědnost do okamžiku jeho vrácení. Uchovejte si též číslo zásilky pro možnost jejího sledování. Vracené zboží neposílejte dobírkou. Dobírkové zásilky nepřebíráme.

Pokud jste za zboží platil(a) kartou nebo PayPalem, vrátíme Vám cenu vraceného zboží stejným způsobem. Pokud jste zboží hradil(a) dobírkou nebo převodem, připište k odstoupení od smlouvy číslo bankovního účtu, kam Vám máme peníze refundovat. Podmínkou finanční refundace je navrácení zboží. Zásilky zpracováváme bezodkladně zpravidla do 5 pracovních dnů. Zde diskutované právo na vrácení zboží se vztahuje na spotřebitele, nikoli na podnikatele či právnické osoby.

Upozornění: Spotřebitel nese náklady na vrácení zboží v souladu s ustanovením § 1820 odst. 1 písm. g) občanského zákoníku.

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

________________________
jméno a příjmení spotřebitele

________________________
bytem

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Dne ____________, jsem v internetovém e-shopu na www.outfit4events.cz  na základě objednávky č. ____________ objednal zboží „……………………………………………“ v ceně ______,- Kč. Zboží bylo vyzvednuto na prodejně prodávajícího nebo doručeno na adresu mého trvalého bydliště dne ____________. Kupní cena byla uhrazena v hotovosti / převodem / kartou.

Tímto využívám svého zákonného práva a odstupuji od uzavřené kupní smlouvy shora citované, pokud jde o specifikované zboží. Toto zboží vracím nepoškozeno v místě prodejny / poštovní zásilkou bez dobírky.

Pro minimalizaci neekologického vracení zboží můžete dobrovolně úvést číslo důvodu, proč zboží vracíte:

  1. Nesedí mi – je mi malé
  2. Nesedí mi – je mi velké
  3. Nelíbí se mi vzhled
  4. Dodali jste mi jiné zboží
  5. Zboží má vadu (prosím popište jakou)
  6. Jiný důvod (prosím popište)
  7. Bez důvodu

Kupní cenu mi prosím poukažte na účet č. ___________ / ____

V __________ dne ____________                                                                                                      

________________________
podpis spotřebitele

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK