Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Mythrojan, výjimečná kvalita přímo od reenactorů

10.3.2023
Mythrojan Logo

Mythrojan vyrábí historické a fantasy kostýmy a dalších artefakty již více než 20 let. Snaží se navrhovat, testovat, neustále zlepšovat řadu vlastních kvalitních produktů. Své produkty sami používají, a proto je dále zdokonalují. Mají za sebou několik spoluprací s filmovým průmyslem!

Mythrojan je rozvíjející se značka se sídlem v USA s kořeny na tamní renesanční festivalové scéně. Majitelé společnosti, Keith Wescovich a Dr. Gabriel Vimar, přinášejí bohaté zkušenosti, přičemž Keith poskytoval v průběhu let technické a výrobní poradenství mnoha indickým výrobcům a Dr. Vimar vnesl do značky své rozsáhlé znalosti historie, ale i praktické zkušenosti, neboť on sám výrobky testuje a zkoumá soulad s historickými předlohami.

Společnost Mythrojan byla založena v roce 2019 a zaměřuje se na výrobu vysoce kvalitních, replik historických předmětů vhodných na praktické použití. Jejich zákazníky jsou zejména reenaktoři, návštěvníci historických akcí, veletrhů nebo festivalů. Keith, který má bohaté zkušenosti s výrobou, inicioval vznik této vlastní značky, aby mohl vyrábět věci, které se mu osobně líbí. Důraz klade na výjimečnou kvalitu produkce. Mythrojan klade velký důraz na malosériovou, vysoce profesionální výrobu z velmi kvalitních materiálů. Vysoká kvalita a funkčnost výrobku pomohly značce k rychlému růstu z garážového start-upu až k otevření dceřiné společnosti v Irsku a o dva roky později ve Španělsku, odkud dodává své výrobky do celé EU.

Keith je Američan, který žil sedm let v Itálii, díky čemuž pochopil potřeby Evropského trhu. V současné době tráví hodně času ve Španělsku a touží využít potenciál evropské řemeslné vzdělanosti pro tuto značku. Je přesvědčen, že Mythrojan bude v této nové kapitole nadále růst a vyvíjet se.

Pořiďte si některý z výrobků Mythrojan a přesvědčte se sami o výjimečné kvalitě jejich produkce!

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK