Mythrojan, výjimečná kvalita přímo od reenactorů

Mythrojan, výjimečná kvalita přímo od reenactorů
Mythrojan vyrábí historické a fantasy kostýmy a dalších artefakty již více než 20 let. Snaží se navrhovat, testovat, neustále zlepšovat řadu vlastních kvalitních produktů. Své produkty sami používají, a proto je dále zdokonalují. Mají za sebou několik spoluprací s filmovým průmyslem!

Mythrojan je rozvíjející se značka se sídlem v USA s kořeny na tamní renesanční festivalové scéně. Majitelé společnosti, Keith Wescovich a Dr. Gabriel Vimar, přinášejí bohaté zkušenosti, přičemž Keith poskytoval v průběhu let technické a výrobní poradenství mnoha indickým výrobcům a Dr. Vimar vnesl do značky své rozsáhlé znalosti historie, ale i praktické zkušenosti, neboť on sám výrobky testuje a zkoumá soulad s historickými předlohami.

Společnost Mythrojan byla založena v roce 2019 a zaměřuje se na výrobu vysoce kvalitních, replik historických předmětů vhodných na praktické použití. Jejich zákazníky jsou zejména reenaktoři, návštěvníci historických akcí, veletrhů nebo festivalů. Keith, který má bohaté zkušenosti s výrobou, inicioval vznik této vlastní značky, aby mohl vyrábět věci, které se mu osobně líbí. Důraz klade na výjimečnou kvalitu produkce. Mythrojan klade velký důraz na malosériovou, vysoce profesionální výrobu z velmi kvalitních materiálů. Vysoká kvalita a funkčnost výrobku pomohly značce k rychlému růstu z garážového start-upu až k otevření dceřiné společnosti v Irsku a o dva roky později ve Španělsku, odkud dodává své výrobky do celé EU.

Keith je Američan, který žil sedm let v Itálii, díky čemuž pochopil potřeby Evropského trhu. V současné době tráví hodně času ve Španělsku a touží využít potenciál evropské řemeslné vzdělanosti pro tuto značku. Je přesvědčen, že Mythrojan bude v této nové kapitole nadále růst a vyvíjet se.

Pořiďte si některý z výrobků Mythrojan a přesvědčte se sami o výjimečné kvalitě jejich produkce!

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář