Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Lord of Battles

20.10.2021
Lord Of Battles Distributor

Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

Lord of Battles – Historie znovu ožívá

Mnoho indických výrobců produkuje středověké repliky pro filmové produkce, LARP, HEMA a reenactment již desítky let. Neustále inovace a 15 let zkušeností staví výrobce Lord of Battles mezi elitu a dělá z nich jednoho z klíčových hráčů v oboru. Díky velkému úsilí o kvalitní a autentickou produkci si tato firma již udělala dobré jméno v zábavním průmyslu v celosvětovém měřítku. Jejich dobrá pověst jako spolehlivého partnera kvalitní produkce jim otevřela cestu do světově proslulých divadel, filmových studií a k významným kostýmovým návrhářům. Mezi jejich zákazníky patří slavní producenti hollywoodského trháku Assassin's Creed (zde můžete vidět jejich slavné kroužkové brnění z titanu) a Outlaw King (přilby, boty, plátové zbroje a samozřejmě opět slavné kroužkové brnění z titanu, které lze vidět na všech hlavních postavách). Jejich repliky můžete vidět i v několika televizních seriálech jako The Bastard Executioner, Merlin, Runestone, a dalších.

Žádná výzva je nevyleká: dokázali vyrobit více než milion středověkých mincí a obrovské množství ruských kostýmů a zbrojí pro film „Poklady jezera Kaban“, a to ve velmi krátkém čase! Jejich kroužkové brnění nosí i významní účastníci turnajů na koních s dřevci. Vysoký standard kvality uspokojil jedno z nejnáročnějších divadel na světě - Royal Shakespeare Company - pro které vyráběli speciální kroužkové brnění do úspěšné představení Morte de Arthur.

Vysoká profesionalita a odbornost výrobce Lord of Battles je již dnes dobře známá mezi odborníky z celého světa. Prostřednictvím Outfit4events se stává jejich produkce dostupnou i pro české fanoušky LARPu a historického šermu. Sortiment LoB je neustále aktualizován a rozšiřován. Naším cílem je nabídnout jejich celý sortiment výrobků.

Přímé partnerství s tímto výrobcem umožňuje nabídnout jejich výrobky za rozumné ceny. Prohlédněte si nabídku jejich kvalitních replik!

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Doporučené produkty

Podobné články

 • Rudolf Krutský a jeho dílna Rudolf Krutský

  Šikovné ruce kovodělce – repliky zbraní se rodí kousek za Kadaní!

 • Lukáš Špulák dílna Švec Lukáš Špulák

  Lukáš Špulák se narodil v roce 1982 v Broumově. Je ženatý a má jednoho syna. Žije v Praze, v Plzni a také v Broumově. Vystudoval krajinné inženýrství, obor ekologie. Výrobě bot se věnuje od roku 2009. Spolupracuje s filmaři a hudebními kapelami.

 • leier pavel Pavel Leier

  Je nám ctí Vám představit výrobce replik historických zbraní pana Pavla Leiera. S naším obchodem spolupracuje již od roku 2004. Věnuje se zejména výrobě chladných zbraní, jako jsou meče, dýky, tesáky, sekery, kopí aj.

 • Marshal Historical Logo Marshal Historical

  Šermíři vystupující před publikem, účastníci bitev, příznivci historických rekonstrukcí (re-enactment), sběratelé, bojovníci BOHURTů / HMB nebo hráči LARPu; Všichni tito věrní milovníci historických militarií mají společné to, že potřebují oblečení, vybavení, zbraně, zbroj a brnění, které vyhovují jejich potřebám při respektování historických originálů.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK