Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

House of Warfare: Autenticita s integritou

21.8.2023
HouseOfWarfare 00

Společnost House of Warfare, celosvětový lídr v oboru středověkých replik, je jednou z nejoblíbenějších značek pro hráče LARPu a reenactory po celém světě.

O společnosti House of Warfare

Zpočátku se hlavní nabídka značky zaměřovala na plátovou zbroj a kroužkové brnění. Po převzetí naší značky a hlavních výrobních závodů skupinou SN Group jsme však byli svědky významného rozšíření našeho produktového portfolia, přičemž klíčovým odvětvím růstu se staly kožené výrobky a doplňky. V tomto ohledu nám naše významné investice v posledních několika letech do rozvoje naší španělské výrobní jednotky umožnily využít světově proslulé odborné znalosti španělského kožedělného řemesla a uvést na trh jedinečnou řadu kožedělných výrobků "Made in Spain". Nyní rozšiřujeme naši španělskou divizi o některé zbraně a doplňky pro LARP.

A dnes jsme hrdí na to, že nabízíme rozsáhlou škálu historických i fantasy předmětů přímo inspirovaných dějinami od antiky po středověk.

House of Warfare 01 House of Warfare 03 House of Warfare 04 House of Warfare 05

Závazek k etice a dokonalosti

Po zmíněné akvizici byl náš vývoj pod laskavým vedením kapitána Saurabha Mahajana monumentální. Jeho pevné přesvědčení o etice, bezpečnosti a spravedlivém zacházení se zaměstnanci vyvolalo v House of Warfare vlnu reforem. Naše přísná cesta k dodržování pravidel SMETA byla náročná, ale nezbytná. Dnes nás certifikace SMETA odlišuje od mnoha jiných společností v oboru a odráží náš neochvějný závazek k etickému obchodu, pracovním postupům, bezvadným zdravotním a bezpečnostním standardům ve výrobě a odpovědnosti vůči životnímu prostředí.

Naše certifikace není jen značkou na papíře; je to svědectví o našem étosu a slib našim váženým zákazníkům.

House of Warfare 06 House of Warfare 07 House of Warfare 08 House of Warfare 09

Přehled společnosti House of Warfare

  • Certifikát SMETA: Jako jedna z mála firem v oboru středověkých replik s touto akreditací se snažíme nastavovat standardy etických a odpovědných obchodních praktik. Dodržování našich standardů tak, aby neustále odpovídaly přísným kritériím této akreditace, je nesporně náročné, ale jsme pevně přesvědčeni, že to jednoznačně stojí za to.
  • Finančně silná společnost s dlouhou historií dodržovaných závazků a objednávek dodaných včas: Naše dědictví je založeno na důsledném plnění našich závazků a zajištění toho, aby každá objednávka dorazila na místo určení včas.
  • Jedinečný sortiment výrobků "Made in Spain" :  Španělské řemeslné zpracování kůže je celosvětově uznáváno pro svou vysokou úroveň. Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout tu nejlepší kvalitu na vaše akce! Řada kožených výrobků "Made in Spain" společnosti House of Warfare zaznamenala v posledních několika letech obrovský úspěch v Evropě a USA, což dokazuje, že naše původní intuice byla dobrá, a nyní se snažíme rozšířit sortiment o zbraně a doplňky pro LARP.
  • Sklad o rozloze 3000 m2 s velkými zásobami připravenými k okamžité expedici v Indii a Španělsku: Mnoho našich nejprodávanějších produktů je neustále skladováno ve velkém množství v Evropě i v Indii, abychom mohli uspokojit vaše okamžité potřeby.
  • Neustále se vyvíjíme: Nikdy neusínáme na vavřínech. Náš katalog je často aktualizován a rozšiřován o nejnovější historické a fantasy předměty.
  • Špičkové balení: Klademe velký důraz na bezpečné dodání našich výrobků. Používáme prvotřídní kartonové obaly a přijímáme pečlivá opatření, jako je zabezpečení každé jednotlivé přezky a ostrých hran, překračujeme normy v oboru a vždy děláme něco navíc, co naše konkurence nedělá, abychom zaručili, že vám bude každý výrobek doručen v bezvadném stavu.
  • Neochvějné hodnoty: Naše společnost si cení poctivosti a udržování se na hraně inovací. Specializujeme se na vysoce kvalitní historické a fantasy předměty, které vám přinesou tu nejlepší zábavu pro volný čas. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

House of Warfare 10 House of Warfare 11 House of Warfare 12 House of Warfare 13

Vstupte do našeho světa

House of Warfare vás zve, abyste poznali krásu minulosti s jistotou etického řemeslného zpracování. Jsme víc než jen značka; jsme příslibem poctivosti, kvality a vášně.

V případě dotazů, spolupráce nebo chcete-li se ponořit do našeho světa nás kontaktujte.

House of Warfare - Kde se autenticita setkává s integritou.

House of Warfare 14 House of Warfare 15

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK