Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Monika Huptychová

13.12.2019
Monika Huptychová kostýmy

Paní Monika Huptychová se narodila 12. června 1967 v Chomutově. Vystudovala Oděvní průmyslovou školu v Praze, kde studovala obor historie odívání. Poté pracovala na učilišti v Jirkově. Jako mistr odborné výchovy u švadlenek si osvojila především odpovědnost a velkou dávku trpělivosti

Od roku 1998 se plně věnuje zakázkovému šití. Spolupracovala s několika skupinami historického šermu. Práce se jí stala tak koníčkem, dává jí možnost být kreativní a dělat to, co ji opravdu baví.

Kromě práce se Monika soustřeďuje také na rodinu a přátelé. Miluje cestování, četbu a práce týkající se kolem domu a její zahrady. Je rozvedená, má jednoho dospělého syna a dvě úžasné vnučky, které jsou jí zdrojem radosti a štěstí.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Doporučené produkty

Podobné články

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK