Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Monika Huptychová

13.12.2019
Monika Huptychová kostýmy

Paní Monika Huptychová se narodila 12. června 1967 v Chomutově. Vystudovala Oděvní průmyslovou školu v Praze, kde studovala obor historie odívání. Poté pracovala na učilišti v Jirkově. Jako mistr odborné výchovy u švadlenek si osvojila především odpovědnost a velkou dávku trpělivosti

Od roku 1998 se plně věnuje zakázkovému šití. Spolupracovala s několika skupinami historického šermu. Práce se jí stala tak koníčkem, dává jí možnost být kreativní a dělat to, co ji opravdu baví.

Kromě práce se Monika soustřeďuje také na rodinu a přátelé. Miluje cestování, četbu a práce týkající se kolem domu a její zahrady. Je rozvedená, má jednoho dospělého syna a dvě úžasné vnučky, které jsou jí zdrojem radosti a štěstí.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

  • Art Gladius Brand Art Gladius

    Firma Art Gladius, S.A., byla založena v Toledu (Španělsko) v roce 1986. Od té doby tato společnost navrhuje a vyrábí meče, dýky a další historické předměty založené na muzejních originálech a na vlastních (fantasy) návrzích. Může se pochlubit historickými replikami nejvyšší kvality, hlavně pro dekorativní účely. V jejich výrobě však existuje několik zbraní pro praktické použití. Všechny jejich čepele mečů jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli, jílce vynikají nádherně propracovanými detaily.

  • Lord-Of-Battles Logo big Lord of Battles

    Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

  • Pavel Moc Swordsmith Mečíř Pavel Moc

    Je nám ctí, že s naším obchodem spolupracuje jeden z nejlepších mečířů v Čechách – mistr mečíř, pan Pavel Moc. Stálo nás velké úsilí, aby se tento vzácný a velmi skromný člověk představil širší veřejnosti. Zde tedy několik řádků k jeho osobě.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK