Marshal Historical

Marshal Historical
Šermíři vystupující před publikem, účastníci bitev, příznivci historických rekonstrukcí (re-enactment), sběratelé, bojovníci BOHURTů / HMB nebo hráči LARPu; Všichni tito věrní milovníci historických militarií mají společné to, že potřebují oblečení, vybavení, zbraně, zbroj a brnění, které vyhovují jejich potřebám při respektování historických originálů.

A byli to odborníci z MARSHAL HISTORICAL, kteří hrdě replikovali nebo vyvinuli a přepracovali tyto předměty, přísně se držíce historických pramenů – za nadšeného souhlasu zákazníků a znalců z oboru. Jejich rukopis najdete v detailu, historické přesnosti a v kvalitním řemeslném zpracování. Jejich výrobky se těší skvělé pověsti a výhodnému poměru ceny a kvality, díky čemuž už šermíři často dále nejhledají, jakmile narazí na jejich produkci. Veškeré jejich výrobky jsou přizpůsobeny současným potřebám při aktivním praktickém použití této výstroje.

Jejich dlouholeté úsilí přineslo výsledky. Repliky Marshal Historical můžete shlédnout v nesčetných filmech, televizních seriálech s historickou tématikou, v expozicích muzeí a na historických eventech po celém světě. Audiovizuální díla bohužel nemohou jmenovat z důvodu mlčenlivosti, ke které se smluvně zavázali. Ve výrobních závodech společnosti Marshal Historical jsou výrobky navrhovány odborníky na historický re-enactment a jsou dále „dolaďovány“ na základě ohlasů a zpětné vazby od konečných uživatelů. Marshal Historical nabízí své výrobky od roku 2007.

Doporučené produkty

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář