Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Marshal Historical

11.2.2020
Marshal Historical Logo

Šermíři vystupující před publikem, účastníci bitev, příznivci historických rekonstrukcí (re-enactment), sběratelé, bojovníci BOHURTů / HMB nebo hráči LARPu; Všichni tito věrní milovníci historických militarií mají společné to, že potřebují oblečení, vybavení, zbraně, zbroj a brnění, které vyhovují jejich potřebám při respektování historických originálů.

A byli to odborníci z MARSHAL HISTORICAL, kteří hrdě replikovali nebo vyvinuli a přepracovali tyto předměty, přísně se držíce historických pramenů – za nadšeného souhlasu zákazníků a znalců z oboru. Jejich rukopis najdete v detailu, historické přesnosti a v kvalitním řemeslném zpracování. Jejich výrobky se těší skvělé pověsti a výhodnému poměru ceny a kvality, díky čemuž už šermíři často dále nejhledají, jakmile narazí na jejich produkci. Veškeré jejich výrobky jsou přizpůsobeny současným potřebám při aktivním praktickém použití této výstroje.

Jejich dlouholeté úsilí přineslo výsledky. Repliky Marshla Historical můžete shlédnout v nesčetných filmech, televizních seriálech s historickou tématikou, v expozicích muzeí a na historických eventech po celém světě. Audiovizuální díla bohužel nemohou jmenovat z důvodu mlčenlivosti, ke které se smluvně zavázali. Ve výrobních závodech společnosti Marshal Historical jsou výrobky navrhovány odborníky na historický re-enactment a jsou dále „dolaďovány“ na základě ohlasů a zpětné vazby od konečných uživatelů. Marshal Historical nabízí své výrobky od roku 2007.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

 • Rudolf Krutský a jeho dílna Rudolf Krutský

  Šikovné ruce kovodělce – repliky zbraní se rodí kousek za Kadaní!

 • Lukáš Špulák dílna Švec Lukáš Špulák

  Lukáš Špulák se narodil v roce 1982 v Broumově. Je ženatý a má jednoho syna. Žije v Praze, v Plzni a také v Broumově. Vystudoval krajinné inženýrství, obor ekologie. Výrobě bot se věnuje od roku 2009. Spolupracuje s filmaři a hudebními kapelami.

 • leier pavel Pavel Leier

  Je nám ctí Vám představit výrobce replik historických zbraní pana Pavla Leiera. S naším obchodem spolupracuje již od roku 2004. Věnuje se zejména výrobě chladných zbraní, jako jsou meče, dýky, tesáky, sekery, kopí aj.

 • Monika Huptychová kostýmy Monika Huptychová

  Paní Monika Huptychová se narodila 12. června 1967 v Chomutově. Vystudovala Oděvní průmyslovou školu v Praze, kde studovala obor historie odívání. Poté pracovala na učilišti v Jirkově. Jako mistr odborné výchovy u švadlenek si osvojila především odpovědnost a velkou dávku trpělivosti

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK