Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Art Gladius

9.10.2019
Art Gladius Brand

Firma Art Gladius, S.A., byla založena v Toledu (Španělsko) v roce 1986. Od té doby tato společnost navrhuje a vyrábí meče, dýky a další historické předměty založené na muzejních originálech a na vlastních (fantasy) návrzích. Může se pochlubit historickými replikami nejvyšší kvality, hlavně pro dekorativní účely. V jejich výrobě však existuje několik zbraní pro praktické použití. Všechny jejich čepele mečů jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli, jílce vynikají nádherně propracovanými detaily.

Jejich snahou je zachovat kouzlo řemeslné malovýroby při zachování nejvyšší dosažitelné kvality. Art Gladius se snaží udržet naživu toledského ducha, génia loci, za jehož přítomnosti vznikají obdivuhodné repliky chladných zbraní.

Mezi jejich výrobky najdete evropské meče, dýky, japonské meče, štíty, sošky rytířů na koni, otvírače dopisů, ale i zbroje. Jejich široká nabídka produktů se každý rok mírně mění. Snažíme se naši nabídku průběžně aktualizovat. Pokud vám některá z jejich nádherných replik v našem katalogu chybí, neváhejte nás kontaktovat.

Vysoce kvalitní repliky Art Gladius jsou ideální pro zkrášlení vaší kanceláře nebo domova. Nezklamou jako dárek pro milovníky středověku a historie všeobecně a kohokoli s kouskem rytíře ve svém srdci.

Prohlédněte si výrobky od Art Gladius v našem obchodě.

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

  • Monika Huptychová kostýmy Monika Huptychová

    Paní Monika Huptychová se narodila 12. června 1967 v Chomutově. Vystudovala Oděvní průmyslovou školu v Praze, kde studovala obor historie odívání. Poté pracovala na učilišti v Jirkově. Jako mistr odborné výchovy u švadlenek si osvojila především odpovědnost a velkou dávku trpělivosti

  • Lord-Of-Battles Logo big Lord of Battles

    Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

  • Pavel Moc Swordsmith Mečíř Pavel Moc

    Je nám ctí, že s naším obchodem spolupracuje jeden z nejlepších mečířů v Čechách – mistr mečíř, pan Pavel Moc. Stálo nás velké úsilí, aby se tento vzácný a velmi skromný člověk představil širší veřejnosti. Zde tedy několik řádků k jeho osobě.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK