Art Gladius
Firma Art Gladius, S.A., byla založena v Toledu (Španělsko) v roce 1986. Od té doby tato společnost navrhuje a vyrábí meče, dýky a další historické předměty založené na muzejních originálech a na vlastních (fantasy) návrzích. Může se pochlubit historickými replikami nejvyšší kvality, hlavně pro dekorativní účely. V jejich výrobě však existuje několik zbraní pro praktické použití. Všechny jejich čepele mečů jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli, jílce vynikají nádherně propracovanými detaily.

Jejich snahou je zachovat kouzlo řemeslné malovýroby při zachování nejvyšší dosažitelné kvality. Art Gladius se snaží udržet naživu toledského ducha, génia loci, za jehož přítomnosti vznikají obdivuhodné repliky chladných zbraní.

Mezi jejich výrobky najdete evropské meče, dýky, japonské meče, štíty, sošky rytířů na koni, otvírače dopisů, ale i zbroje. Jejich široká nabídka produktů se každý rok mírně mění. Snažíme se naši nabídku průběžně aktualizovat. Pokud vám některá z jejich nádherných replik v našem katalogu chybí, neváhejte nás kontaktovat.

Vysoce kvalitní repliky Art Gladius jsou ideální pro zkrášlení vaší kanceláře nebo domova. Nezklamou jako dárek pro milovníky středověku a historie všeobecně a kohokoli s kouskem rytíře ve svém srdci.

Prohlédněte si výrobky od Art Gladius v našem obchodě.

Doporučené produkty

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář