Dětské zbraně a dětská zbroj: Jak splnit přání malých rytířů

Dětské zbraně a dětská zbroj: Jak splnit přání malých rytířů
Máte doma malého rytíře, který sní o dobytí hradu a ochraně království? Pokud ano, jistě víte, že zbraně a zbroj jsou neodmyslitelnou součástí jeho světa. Ale jak splnit bojovníkovo přání a zároveň udržet vše kolem v bezpečí? Máme pro vás tipy, jak dětem umožnit hry s dětskými zbraněmi a zbrojí v bezpečném a zodpovědném duchu. Dobrodružství začíná.

Bezpečné a kvalitní repliky dětských zbraní

Máte doma malého bojovníka, který sní o tom, že jednou stane rytířem a bude bojovat za svou zemi? Pokud ano, můžete mu splnit sen a dopřát mu dětský dřevěný meč, šavli, dýku či dětský štít. V naší nabídce najdete originální repliky historických zbraní, které jsou speciálně navržené pro děti. 

Většina rodičů se může obávat, zda jsou dětské sekery, meče a další typy zbraní bezpečné pro hraní. Naše dřevěné zbraně jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro děti. Jsou vyrobené z kvalitního dřeva či plastu. Mohou se pochlubit vysokou pevností, ale zároveň dostatečně lehké, aby byly snadno ovladatelné. Dětské zbraně od Outfit4events jsou ideální pro rytířské hry a vzbuzují v dětech fantazii a kreativitu.

Dětská rytířská zbroj dodá na věrohodnosti

Kromě dětských mečů a seker nabízíme také dětskou rytířskou zbroj. Naše zbroje jsou speciálně navržené pro děti a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Vaše dítko se může proměnit v neohroženého bojovníka a vyrážet na dobyvačné výpravy s jistotou, že je dokonale chráněno. 

Do výbavy doporučujeme pořídit například dětské kroužkové brnění či dětský přední plech, který ochrání před údery. Nezapomeňte také na helmu. U nás najdete třeba dětskou hrncovou helmu se sklopným hledím nebo dětskou vikingskou helmu a další. Přidejte také dětský dřevěný štít, které skvěle doplní dřevěné meče.

Dětské luky a kuše posílí koncentraci

Kromě dětských mečů, sekýrek a rytířských zbrojí máme v nabídce také dětské luky a dětské kuše. Potěší všechny malé sportovce, kteří chtějí trénovat své střelecké schopnosti. Naše dětské luky i kuše jsou bezpečné a snadno ovladatelné, což umožňuje dětem naučit se novou dovednost a zlepšit koordinaci. Nejčastěji u nás najdete dětské luky ze dřeva nebo plastu. Pokud nevíte, na co se zaměřit při výběru, přečtěte si náš článek Podle čeho vybrat dětský luk

Děti mohou s lukostřelbou začít už od 4 let a postupně prohlubovat své dovednosti. Třeba se díky píli vypracují na mistra, pro kterého se stane sportovní lukostřelba velkým koníčkem.

Dohlédněte na své dítě

I když jsou naše dětské meče a sekery bezpečné, stále je nutné dbát o to, aby si s nimi děti hrály opatrně. Při rytířských hrátkách by měl být přítomen dospělý dozor, aby se předešlo úrazům. Naučte děti správné používání zbraní a ukažte jim, jak se mohou bavit bezpečně.

Jak bezpečně zacházet se zbraní, abyste minimalizovali možná rizika

  1. Pamatujte na to, že i když jsou dětské zbraně vyrobené z bezpečných materiálů, neznamená to, že jsou zcela neškodné. Vždy dohlížejte na své dítě při používání jakéhokoliv typu zbraně. 
  2. Ujistěte se, že dětská zbraň je v souladu s bezpečnostními předpisy pro hračky.
  3. Nikdy nedovolte, aby se dítě snažilo zbraň jakkoliv upravit (například vyměnit náhradní díly nebo odstranit bezpečnostní prvky).
  4. Důkladně prostudujte návod k použití a pokyny výrobce pro bezpečné používání zbraně.
  5. Před použitím zkontrolujte, jestli zbraň nejeví známky poškození nebo nedostatky a ujistěte se, že všechny součást jsou v dobrém stavu.
  6. Ujistěte se, že dítě používá zbraň v bezpečném prostředí, kde není riziko úrazu nebo poškození majetku.
  7. Vysvětlete dítěti, jak bezpečně zacházet se zbraní, a zdůrazněte, že nikdy nesmí mířit na lidi nebo zvířata.
  8. Poučte ratolest, že zbraň není hračka, musí k ní přistupovat s respektem a odpovědností.
  9. Po použití zbraně ji uložte na bezpečném místě, mimo dosah dětí.

Proč si vybrat naše dětské zbraně a rytířské zbroje?

Dětské meče, sekery a rytířské zbroje jsou skvělým způsobem, jak rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu. Naše dětské zbraně jsou bezpečné a snadno ovladatelné, což umožňuje dětem naučit se nové dovednosti a trénovat motorické schopnosti. 

Starším dětem můžete pořídit třeba nožíky pro mládež, díky kterým se promění v dobrodruhy na výpravě. Tyto nože jsou na rozdíl od výše zmíněných zbraních ostré, proto patří do rukou již zkušenějším. 

Pokud se vy sami zajímáte o historické zbraně, můžete si u nás vybrat i mezi historickými replikami zbraní pro dospělé. Sběratelé u nás najdou například kvalitní miniatury helem, které ozdobí každý interiér.

Doporučené produkty

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář