Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Dámské pásky

4.10.2018
damskypasek6

Užitečné můžeme spojit s módními trendy. Dámské pásky jsou toho příkladem. Zvolíme-li kožený pásek s ozdobnou sponou, barevný pásek, bílý pásek nebo jiné druhy opasků, všechny plní funkci praktickou, drží vám kalhoty a funkci módní, kdy volíte pásek jako ozdobu dle módních trendů.

Kdy a proč se objevily první pásky

V historii se používaly opasky a pásky k různým účelům. Nejčastěji jsou spojovány s bojovníky, kteří je používají na zavěšení svých zbraní a tím pádem je mají vždy na dosah a mají volné ruce. K podobným účelům, i když pro větší praktičnost, používají opasek řemeslníci. Ti si na něj zavěšují své nářadí, aby jej nemuseli stále hledat v brašně a nezdržovali se tím od práce. Stejný širší a pevný pásek nosí i policisté a vojáci jako součást uniformy, kde nosí těžkou zbraň, náboje a jiné pomůcky určené pro jejich ochranu.

dámské pásky jsou součástí oblečení, se kterou se setkáme u některých pracovních oděvů a stejnokrojů. Ale dámské pásky jsou svým nejrůznějším provedením brány jako módní doplněk. A nezáleží na tom, co nejraději nosíte.

Šaty, sukně, tuniky. S páskem úplně jiné

K vašemu nejoblíbenějšímu oblečení patří šaty nebo sukně a snažíte se je nějakým způsobem obměnit, ale nedaří se a nelíbí se vám to. Využijte bohaté nabídky dámských pásků a zkuste to pomocí jednoho z nich. Dlouhé šaty budou vypadat hned jinak, když je v pase přepásáte originálním řetízkovým páskem. A nezměníte jen šaty, ale dobře zvolený pásek napomáhá zdůraznit linii vašich boků a tělesných proporcí. I vaše oblíbená tunika bude vypadat elegantně s páskem se sponou s kameny a vy klidně můžete vyrazit i pracovní schůzku.

Kalhoty s nebo bez

Spousta žen není zastánkyněmi sukní a šatů. Je to pochopitelné. Kalhoty jsou pro ně pohodlnější a vhodnější. A u některých povolání je to i záhodné. Ať už je ale nosit musíte nebo jen chcete, můžete všechny vypadat originálně. I ty nejobyčejnější kalhoty budou vypadat s krásným páskem do kalhot neobyčejně. A že vám kalhoty nepadají a pásek nepotřebujete. Nevadí. Nebojte se a vyberte si z naší nabídky. Určitě budete spokojené a vaše kamarádky vás budou chválit.

Malé princezny a stateční vojáci

Každá holčička chce být princeznou a chce se líbit. Prohrabuje se maminčinou skříní a zkouší si její šaty, boty a kolikrát si tajně vezme do školy její pásek. Také by takový chtěla. S našimi dětskými pásky je to možné. Lze vybrat barevný, třpytivý nebo s ozdobnou sponou. A nezapomněli jsme ani na kluky, kteří chtějí být vojákem. Pro ně máme pásky s vojenskou tématikou.

Sportovci jsou praktičtí

Sportovci určitě nebudou používat kožené pásky s ozdobnou sponou, protože jsou pro ně nepohodlné. Praktičtější jsou pásky látkové, tedy měkké a praktické. Ale používání pásků ve sportu je velmi zajímavé. U bojových sportů, jako je například karate, je pásek brán jako symbol pokročilosti člověka. A skateboardisti? Ti mají svou vychytávku. K jejich módě patří volné a široké kalhoty, ale nesmí jim padat. Místo klasického pásku mají v poutkách provlečenou tkaničku. Nejen že kalhoty drží, ale při pádu se skateboardista nezraní.

Témata: Dárek Šperky

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

 • runovekameny Runové kameny

  Runy jsou symboly, které stále oplývají mnoha tajemstvími. Nápisy mají podobnost s řeckým a etruským písmem, podobají se také například znakům severoitalské a benátské abecedy, některé až z doby 5. stol. před naším letopočtem. Tyto pradávné symboly sloužily především pro zapisování textů pro věštby, při rituálních obřadech, pro magii a pro formule na talismany.

 • Lord-Of-Battles Logo big Lord of Battles

  Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

 • poškozená zásilka Přišla Vám poškozená zásilka?

  Někdy se bohužel stane, že se přepravci nechovají k zásilkám dost ohleduplně. Ačkoli zboží balíme s profesionální pečlivostí, nemusí zásilka odolat hrubému zacházení. Těmito řádky Vás chceme informovat, jak tuto nemilou situaci vyřešit.

 • Pirátská vlajka Pirátská vlajka

  Pirátství začalo vznikat již v dobách, kdy na moře začaly vyplouvat první obchodní lodě. V období prvních kolonizací, kdy se ze vzdálených oblastí dovážely drahé kovy, koření, tabák a jiné luxusní zboží, začali mnozí lupiči spatřovat v osamocených lodích „snadnou kořist“. Dnes už na moři sotva spatříme pirátské plachetnice a na nich piráty se šavlí v ruce, nicméně tento způsob obživy přetrvává dodneška (ač za pomoci motorových člunů, automatických zbraní a jiné moderní techniky). Pojďme si ale říci přímo něco o samotné pirátské vlajce.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK