Dámské pásky

Dámské pásky
Užitečné můžeme spojit s módními trendy. Dámské pásky jsou toho příkladem. Zvolíme-li kožený pásek s ozdobnou sponou, barevný pásek, bílý pásek nebo jiné druhy opasků, všechny plní funkci praktickou, drží vám kalhoty a funkci módní, kdy volíte pásek jako ozdobu dle módních trendů.

Kdy a proč se objevily první pásky?

V historii se používaly opasky a pásky k různým účelům. Nejčastěji jsou spojovány s bojovníky, kteří je používají na zavěšení svých zbraní a tím pádem je mají vždy na dosah a mají volné ruce. K podobným účelům, i když pro větší praktičnost, používají opasek řemeslníci. Ti si na něj zavěšují své nářadí, aby jej nemuseli stále hledat v brašně a nezdržovali se tím od práce. Stejný širší a pevný pásek nosí i policisté a vojáci jako součást uniformy, kde nosí těžkou zbraň, náboje a jiné pomůcky určené pro jejich ochranu.

dámské pásky jsou součástí oblečení, se kterou se setkáme u některých pracovních oděvů a stejnokrojů. Ale dámské pásky jsou svým nejrůznějším provedením brány jako módní doplněk. A nezáleží na tom, co nejraději nosíte.

 

Zdůrazněte svojí linii

K vašemu nejoblíbenějšímu oblečení patří šaty nebo sukně a snažíte se je nějakým způsobem obměnit, ale nedaří se a nelíbí se vám to. Využijte bohaté nabídky dámských pásků a zkuste to pomocí jednoho z nich. Dlouhé šaty budou vypadat hned jinak, když je v pase přepásáte originálním řetízkovým páskem. A nezměníte jen šaty, ale dobře zvolený pásek napomáhá zdůraznit linii vašich boků a tělesných proporcí. I vaše oblíbená tunika bude vypadat elegantně s páskem se sponou s kameny a vy klidně můžete vyrazit i pracovní schůzku.

 

Kalhoty s nebo bez?

Spousta žen není zastánkyněmi sukní a šatů. Je to pochopitelné. Kalhoty jsou pro ně pohodlnější a vhodnější. A u některých povolání je to i záhodné. Ať už je ale nosit musíte nebo jen chcete, můžete všechny vypadat originálně.  I ty nejobyčejnější kalhoty budou vypadat s moderním koženým opaskem do kalhot neobyčejně. A že vám kalhoty nepadají a pásek nepotřebujete. Nevadí. Nebojte se a vyberte si z naší nabídky. Určitě budete spokojené a vaše kamarádky vás budou chválit.

 

Malé princezny a stateční vojáci

Každá holčička chce být princeznou a chce se líbit. Prohrabuje se maminčinou skříní a zkouší si její šaty, boty a kolikrát si tajně vezme do školy její pásek. Také by takový chtěla. S našimi dětskými pásky je to možné. Lze vybrat barevný, třpytivý nebo s ozdobnou sponou. A nezapomněli jsme ani na kluky, kteří chtějí být vojákem. Pro ně máme pásky s vojenskou tématikou.

Sportovci jsou praktičtí

Sportovci určitě nebudou používat kožené pásky s ozdobnou sponou, protože jsou pro ně nepohodlné. Praktičtější jsou pásky látkové, tedy měkké a praktické. Ale používání pásků ve sportu je velmi zajímavé. U bojových sportů, jako je například karate, je pásek brán jako symbol pokročilosti člověka. A skateboardisti? Ti mají svou vychytávku. K jejich módě patří volné a široké kalhoty, ale nesmí jim padat. Místo klasického pásku mají v poutkách provlečenou tkaničku. Nejen že kalhoty drží, ale při pádu se skateboardista nezraní.

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář