Stylové zbraně Zombie Dead

Stylové zbraně Zombie Dead

Buďte připravení na zombie apokalypsu! Se stylovými zbraněmi Zombie Dead nebudou mít zombies proti vám vůbec žádnou šanci. Ať už dáváte přednost nožům, sekerám, mačetám nebo plamennému meči, z naší nabídky zelenočerných zbraní si vybere každý. Na tvrdohlavé zombie platí tvrdé a ostré ostří replik Zombie Dead.

Stylové zbraně ZOMBIE DEAD od Haller

Je svět připravený na zombie? Živí mrtví jsou zpět!

Vždycky to začíná stejně. Nejprve se objeví záhadná nákaza. Poté začnou spekulace o mrtvých a za pár dní už v ulicích hlídkuje armáda. Šíří se panika, vláda se snaží zavést karanténu a ochránit velká města. Už je však pozdě! Svět, jak ho známe, přestane existovat a nad naší planetou přebírají vládu nemrtví.

Jak pojem ZOMBIE vznikl?

Nákaza zombie se šíří skrze kousnutí. Jak se infikoval první člověk, je otázkou spekulací. Zombie je bytost, která se po smrti navrací zpět k životu s neutuchající touhou po čerstvé lidské krvi a mase. Co ovšem ale ne každý ví, odkud se tento fenomenální pojem vzal. Kde se v naší kultuře objevili? Jak pojem zombie vlastně vznikl? Z pohledu široké veřejnosti jsou dnes zombie brány jako fiktivní monstra, ale pro mnoho lidí jsou zombie skutečné. Víra v magii a čarodějnictví je v mnoha kulturách brána vážně, zejména na Haiti a dalších karibských ostrovech mezi africkými kmeny a v silných náboženských kultech. Mezi nejvýznamnější kulty patří kult voodoo a santéria. Kult voodoo, ze kterého je pojem zombie odvozen, označuje úplně zotročenou osobu nejčastěji pod vlivem omamných látek, slepě či nevědomě vykonávající příkazy jiného člověka, který ji ovládá.

Zombie boom je nezastavitelný!

Zombíci. Nemrtví. Oživlé mrtvoly. Pojmy, které v dnešní době jsou běžnou součástí hororových filmů, knih či her. Už dlouhou dobu nás ZOMBIE napadají i mimo Halloween. Moderní svět dosáhl zombie mánie, kdy nás tyto bezduché stvůry děsí i baví skoro na každém kroku. Jste připraveni na zombie apokalypsu? Zombie boom je nezastavitelný! Dostali se pod kůži všem milovníkům živých mrtvol. "Světová válka Z", "The Walking Dead", "Dead Space" nebo "Resident Evil" jsou jen některé z příkladů používaných zábavním průmyslem pro oživení mýtu "zombie". Nože ZOMBIE DEAD nabízí mnoho obranných prostředků proti nemrtvým. Ať už se připravujete na Apokalypsu nebo pro fanoušky fantastických čepelí, články HALLER ZD rozhodně nechávají ostrý dojem! Jedná se o designově zajímavě zpracované kousky z kvalitní oceli.

Doporučené produkty

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář