Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Zombie Dead

1.4.2019
ZOMBIE DEAD

Buďte připravení na zombie apokalypsu! Se stylovými zbraněmi Zombie Dead nebudou mít zombies proti vám vůbec žádnou šanci. Ať už dáváte přednost nožům, sekerám, mačetám nebo plamennému meči, z naší nabídky zelenočerných zbraní si vybere každý. Na tvrdohlavé zombie platí tvrdé a ostré ostří replik Zombie Dead.

Nože ZOMBIE DEAD od Haller

Je svět připravený na zombie? Živí mrtví jsou zpět!

Vždycky to začíná stejně. Nejprve se objeví záhadná nákaza. Poté začnou spekulace o mrtvých a za pár dní už v ulicích hlídkuje armáda. Šíří se panika, vláda se snaží zavést karanténu a ochránit velká města. Už je však pozdě! Svět, jak ho známe, přestane existovat a nad naší planetou přebírají vládu nemrtví.

jak pojem ZOMBIE  vznikl?

Nákaza zombie se šíří skrze kousnutí. Jak se infikoval první člověk, je otázkou spekulací. Zombie je bytost, která se po smrti navrací zpět k životu s neutuchající touhou po čerstvé lidské krvi a mase. Co ovšem ale ne každý ví, odkud se tento fenomenální pojem vzal. Kde se v naší kultuře objevili? Jak pojem zombie vlastně vznikl? Z pohledu široké veřejnosti jsou dnes zombie brány jako fiktivní monstra, ale pro mnoho lidí jsou zombie skutečné. Víra v magii a čarodějnictví je v mnoha kulturách brána vážně, zejména na Haiti a dalších karibských ostrovech mezi africkými kmeny a v silných náboženských kultech. Mezi nejvýznamnější kulty patří kult voodoo a santéria. Kult voodoo, ze kterého je pojem zombie odvozen, označuje úplně zotročenou osobu nejčastěji pod vlivem omamných látek, slepě či nevědomě vykonávající příkazy jiného člověka, který ji ovládá.

Zombie boom je nezastavitelný!

Zombíci. Nemrtví. Oživlé mrtvoly. Pojmy, které v dnešní době jsou běžnou součástí hororových filmů, knih či her. Už dlouhou dobu nás ZOMBIE napadají i mimo Halloween. Moderní svět dosáhl zombie mánie, kdy nás tyto bezduché stvůry děsí i baví skoro na každém kroku. Jste připraveni na zombie apokalypsu? Zombie boom je nezastavitelný! Dostali se pod kůži všem milovníkům živých mrtvol. "Světová válka Z", "The Walking Dead", "Dead Space" nebo "Resident Evil" jsou jen některé z příkladů používaných zábavním průmyslem pro oživení mýtu "zombie". Nože ZOMBIE DEAD nabízí mnoho obranných prostředků proti nemrtvým. Ať už se připravujete na Apokalypsu nebo pro fanoušky fantastických čepelí, články HALLER ZD rozhodně nechávají ostrý dojem! Jedná se o designově zajímavě zpracované kousky z kvalitní oceli.

Témata: Nůž Ocel

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Doporučené produkty

Podobné články

 • Nůž Karambit Karambit slouží k sebeobraně, lidé s ním ale loupou ovoce nebo otevírají balíky

  Nenápadný kapesní nůž zvaný karambit má kořeny v Indonésii, Malajsii a na Filipínách. Původně sloužil jako kapesní nůž místních obyvatel, podobně jako zavírací nůž švýcarského typu v Evropě. Tento neobyčejný ruční nástroj najdeme už v 11. století, v Indonésii ho lidé díky jeho praktičnosti používají dodnes.

 • Nůž SAX Dlouhý nůž, který dokázal překvapit ze zálohy. V čem tkví kouzlo saxu?

  Stal se jistotou i poslední záchranou vikingů v boji. Na první pohled nenápadný dlouhý nůž, který označovali jako sax, nebo skramasax, ale dokázal protivníky nemile překvapit. Ať už to byla jejich praktická velikost, perfektní zpracování nebo moment překvapení, dlouhé nože si seveřané velmi oblíbili. A není divu. Sloužily jim pár století. Jaké byly výhody bojových nožů?

 • lovecke-noze-61700.jpg Lov a lovecké nože

  Lov neboli hon je činnost, jíž se člověk věnuje od pradávna. Jedná se o pronásledování zvířete za účelem jeho odchytu, zisku potravy nebo regulace stavu zvěře. Dnes probíhá za užití palných zbraní, ale své místo má při lovu rovněž lovecký nůž.

 • Kuchyňské nože Jak vybrat kuchyňský nůž?

  Tento článek jsme vytvořili pro ty z Vás, jež se nemůžete při koupi kuchyňského nože rozhodnout. Než se vrhnete do výběru nože, věnujte pár minut tomuto textu. Možná pak vyberete úplně jiný nůž.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK