Série zbraní Battlecry

Série zbraní Battlecry
Battlecry, série historických mečů, dýk a seker byla navrhnuta se zapojením Johna Clementse, který má bezkonkurenční znalosti ohledně historického šermu a středověkých a renesančních metod boje.

Uhlíková ocel 1065 je ručně kovaná ve Windlass Steelcrafts® a temperovaná v pecích ovládaných počítači na tvrdost lehce nad 50 HRC dle Rockwella. To zajišťuje její sílu, odolnost a odolnost ostří. Meče mají velmi široké stopky zapuštěné do celé rukojeti (full-tang) a všechny zbraně jsou ostře broušené.

Každý model prošel přísnými fyzikálními testy a převyšuje běžné standardy v oboru. Tyto v soubojích otestované zbraně jsou na konec povrchově upraveny (tzw. stone wash) a oxidovány. Každá je zvlášť přezkoušena v každém kroku výrobního procesu a pouze ty, které všemi zkouškami projdou, dostanou na čepel známku mistra zbrojíře. Ke každému kusu zvlášť je dodáván certifikát podepsaný řemeslníkem, který na něm pracoval. Rovněž je vždy dodáváno příslušné pouzdro a případně závěsník.

Pozor – zbraně životu nebezpečné!

Vzhledem k tomu, že se jedná o doslova smrtící zbraně s velmi ostrým ostřím, dodává se  ke každé odpovídajícím pochva (případně i závěs na opasek). Tyto zbraně prodáváme pouze dospělým osobám. Prosíme o doklad o plnoletosti, např. scan občanky, rodného listu nebo řidičáku. Zbraně Battlercry uchovávejte mimo dosah dětí!

Nabídka zbraní serie Battlecry

Doporučené produkty

Komentáře

  • Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první, kdo přidá komentář!
Napsat komentář
Komentář