Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Outfit4Events vám ušije kostým na míru. Jak si ho objednáte?

Šití kostýmů na míru

Brouzdali jste v letopisech a zjistili jste, že měl oděv vaší oblíbené historické postavy jedinečný vzhled a na e-shopu ho nenabízíme? Nebo byste rádi středověký plášť v nezvyklé barvě? Máme pro vás skvělou zprávu – všechny kostýmy upravíme nebo ušijeme na míru. Zjistěte, jak je objednáte.

5 bodů, které vás dovedou k originálnímu kostýmu

1. Kostým na míru objednejte e-mailem

Do e-mailu na adresu info@outfit4events.cz sepište, o který oděv máte zájem nebo po jaké úpravě toužíte. Nezáleží na tom, zda potřebujete změnit barvu kostýmu nebo upravit podobu střihu. Šikovné ruce naší švadleny zvládnou téměř všechno. Pokud do e-mailu přiložíte vlastní fotografii nebo odkaz na produkt na našem e-shopu, budeme mít jasnější představu. 

Požadavek zpracujeme, a pokud ušitím neporušíme autorská práva (třeba u kopií filmových kostýmů nebo uniforem), s obdivem vaší kreativity jej schválíme. 

2. Vyberte si látku

Len, bavlna, samet, dyftýn nebo nestárnoucí káro – sami si určete, po kterém materiálu toužíte. Látku si vyberte z našeho vzorníku. Aby nedošlo k omylu, uvádějte prosím při specifikaci materiálu číslo ze vzorníku, písmeno a pojmenování barvy.

Pokud oděv potřebujete ušít ze speciálního materiálu nebo jste v nabídce nenašli to pravé, kostým zhotovíme z látky, kterou nám zašlete. Toho zákazníci nejvíce využívají například u svatebních setů. Naše švadlenka se s vámi spojí a specifikuje množství látky, které na oděv potřebuje. 

Na kostýmy s radostí našijeme i vaše knoflíky nebo nášivky, které bychom těžko sháněli. Do klobouku ochotně zapíchneme také ptačí pírka, musíte je však dodat sami – nahánět ptactvo v lese bohužel nezvládneme.

3. Kostým naceníme a dozvíte se termín dodání

Cena za originální kostým je individuální. Vždy záleží na množství nebo druhu spotřebovaného materiálu, rozsahu a náročnosti úprav, typu šití nebo nejrůznějších výšivek. Dáme hlavy dohromady a částku za kostým vám dopředu oznámíme. Za změnu barvy nebo drobnou úpravu střihu samozřejmě neplatíte. 

Společně s cenou stanovíme termín, kdy kostým na míru předběžně můžete očekávat. Na závěr požádáme o upřesnění vašich měr. Pro zaslání měr je ideální vyplnit tuto tabulku rozměrů.

4. Ujasníme si detaily

Může se stát, že na vás švadlenka během výroby oděvu bude mít pár doplňujících dotazů – v tom případě vám napíše e-mail nebo zavolá.

5. Kostým doručíme až k vám domů

Hotový oděv vám pošleme domů, do práce nebo tam, kam budete potřebovat. Zboží zasíláme prostřednictvím dopravce PPL nebo České pošty. Cenu poštovného najdete zde, při objednávce nad 3000 Kč za poštovné neplatíte.

Pokud vám kostým nebude sedět, zdarma vám jej opravíme. Nezapomeňte, že zboží vytvořené na zakázku či na míru nemůžete vrátit odstoupením od smlouvy, jak je to běžné u kostýmů vyráběných ve standardních velikostech. 

Máte k šití kostýmu na míru další dotazy? Nebojte se nám ozvat. Zastihnete nás na telefonu +420 608 973 359 případně nám napište e-mail na adresu info@outfit4events.cz. Na písemné dotazy odpovídáme zpravidla do druhého dne. 

Témata: Kostýmy Velikost

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (6)

Doporučené produkty

Podobné články

Komentáře (6)

 • Kristýna dne 2.11.2021 v 14:12
  Reagovat

  Tohle opravdu děláte, super! To bych mohla nechat ušít něco dětem na dětskou oslavu. Nedávno jsme vybavovali zahradu na oslavu prkotinami https://www.vybavzahradu.cz/ aby si děti měli kde a s čím hrát. Mohli jsme to tedy samozřejmě jenom půjčit, ale oni by to asi zničili. Toho samého bych se bála i u kostýmů.

 • Marek Svoboda dne 29.12.2021 v 22:01
  Reagovat

  Dobrý den přeji,chtěl bych se optat,zda by bylo možné a ve vašich silách vyrobit masku XXL z pohádky Mrazíka a to jeden z těch stromů jak se Ivan v jedné scéně přetahuje,u chaloupky na kuří noze.Děkuji Marek Svoboda

 • Hanuska dne 28.4.2022 v 11:46
  Reagovat

  Jéé, to je bomba! My s manželem jdeme na podzim na maškarní ples a už vymýšlíme, za co půjdeme, tak alespoň vím, kde si potom naše výmysly necháme zrealizovat :-) Jinak u nás choděj na maškarní jen děti a těm většinou kupuji už hotové kostýmy. Nebo jim je vytvořím sama doma, například nedávno jsem sehnala super pirátské kalhoty na tomto e-shop second handu: www.onlinesekac.cz :-)

 • RobertX dne 29.5.2022 v 19:12
  Reagovat

  Teda škoda, že jsem o vás nevěděl dřív. Nedávno jsem si nechal šít kostým na LARP a nějak jsem se nemohl dohodnout na tom, co vlastně potřebuji a došlo k nepochopení ze strany zpracovatele, takže to dopadlo ne moc valně. Možná, kdybyste zapracovali na obsahovém marketingu, tak by se k vám dostalo více lidí. Ze zkušenosti z práce můžu doporučit třeba https://kvalitneseo.cz/ na obsahový marketing. Dělají i fajn PR články. ;-)

 • Evička Nová dne 31.5.2022 v 13:16
  Reagovat

  Pod takovým outfit na míru bych si stejně ale asi vzala i bezešvou zpevňující podprsenku když jsem si ji za peníze na https://www.plaza.cz/bezesve-zpevnujici-podprsenky/ už objednala. Ráda šatník střídám, to sice pravda je, ale u jsem si na ten styl tak nějak zvykla a asi bych se nedokázala srovnat s tím, že bych měla něco jiného na těle.

 • Karel Kostelec dne 8.2.2023 v 17:24
  Reagovat

  Dobrý den šlo by ušít kostým snoopy fotka v odkazu https://img.fruugo.com/product/4/71/327703714_max.jpg https://img.fruugo.com/product/6/70/327703706_max.jpg

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK