Outfit4Events vám ušije kostým na míru. Jak si ho objednáte?

Outfit4Events vám ušije kostým na míru. Jak si ho objednáte?
Brouzdali jste v letopisech a zjistili jste, že měl oděv vaší oblíbené historické postavy jedinečný vzhled a na e-shopu ho nenabízíme? Nebo byste rádi středověký plášť v nezvyklé barvě? Máme pro vás skvělou zprávu – všechny kostýmy upravíme nebo ušijeme na míru. Zjistěte, jak je objednáte.

5 bodů, které vás dovedou k originálnímu kostýmu

1. Kostým na míru objednejte e-mailem

Do e-mailu na adresu info@outfit4events.cz sepište, o který oděv máte zájem nebo po jaké úpravě toužíte. Nezáleží na tom, zda potřebujete změnit barvu kostýmu nebo upravit podobu střihu. Šikovné ruce naší švadleny zvládnou téměř všechno. Pokud do e-mailu přiložíte vlastní fotografii nebo odkaz na produkt na našem e-shopu, budeme mít jasnější představu. 

Požadavek zpracujeme, a pokud ušitím neporušíme autorská práva (třeba u kopií filmových kostýmů nebo uniforem), s obdivem vaší kreativity jej schválíme. 

2. Vyberte si látku

Len, bavlna, samet, dyftýn nebo nestárnoucí káro – sami si určete, po kterém materiálu toužíte. Látku si vyberte z našeho vzorníku. Aby nedošlo k omylu, uvádějte prosím při specifikaci materiálu číslo ze vzorníku, písmeno a pojmenování barvy.

Pokud oděv potřebujete ušít ze speciálního materiálu nebo jste v nabídce nenašli to pravé, kostým zhotovíme z látky, kterou nám zašlete. Toho zákazníci nejvíce využívají například u svatebních setů. Naše švadlenka se s vámi spojí a specifikuje množství látky, které na oděv potřebuje. 

Na kostýmy s radostí našijeme i vaše knoflíky nebo nášivky, které bychom těžko sháněli. Do klobouku ochotně zapíchneme také ptačí pírka, musíte je však dodat sami – nahánět ptactvo v lese bohužel nezvládneme.

3. Kostým naceníme a dozvíte se termín dodání

Cena za originální kostým je individuální. Vždy záleží na množství nebo druhu spotřebovaného materiálu, rozsahu a náročnosti úprav, typu šití nebo nejrůznějších výšivek. Dáme hlavy dohromady a částku za kostým vám dopředu oznámíme. Za změnu barvy nebo drobnou úpravu střihu samozřejmě neplatíte. 

Společně s cenou stanovíme termín, kdy kostým na míru předběžně můžete očekávat. Na závěr požádáme o upřesnění vašich měr. Pro zaslání měr je ideální vyplnit tuto tabulku rozměrů.

4. Ujasníme si detaily

Může se stát, že na vás švadlenka během výroby oděvu bude mít pár doplňujících dotazů – v tom případě vám napíše e-mail nebo zavolá.

5. Kostým doručíme až k vám domů

Hotový oděv vám pošleme domů, do práce nebo tam, kam budete potřebovat. Zboží zasíláme prostřednictvím dopravce PPL nebo České pošty. Cenu poštovného najdete zde, při objednávce nad 3000 Kč za poštovné neplatíte.

Pokud vám kostým nebude sedět, zdarma vám jej opravíme. Nezapomeňte, že zboží vytvořené na zakázku či na míru nemůžete vrátit odstoupením od smlouvy, jak je to běžné u kostýmů vyráběných ve standardních velikostech. 

Máte k šití kostýmu na míru další dotazy? Nebojte se nám ozvat. Zastihnete nás na telefonu +420 608 973 359 případně nám napište e-mail na adresu info@outfit4events.cz. Na písemné dotazy odpovídáme zpravidla do druhého dne. 

Doporučené produkty

Komentáře (2)

Karel Kostelec
dne 8. 2. 2023 v 17:24:29
Reagovat

Dobrý den šlo by ušít kostým snoopy fotka v odkazu https://img.fruugo.com/product/4/71/327703714_max.jpg https://img.fruugo.com/product/6/70/327703706_max.jpg

Marek Svoboda
dne 29. 12. 2021 v 22:01:38
Reagovat

Dobrý den přeji,chtěl bych se optat,zda by bylo možné a ve vašich silách vyrobit masku XXL z pohádky Mrazíka a to jeden z těch stromů jak se Ivan v jedné scéně přetahuje,u chaloupky na kuří noze.Děkuji Marek Svoboda

Napsat komentář