Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Náš tým - kdo co dělá

Dana Hyklová

Dana Hyklová

Na základě Vašich objednávek, vyhledám, přiřadím a připravím k expedici Vámi požadované zboží. Přijímám zboží od našich, českých i zahraničních, dodavatelů a následně ho naskladním. „MÝM KRÁLOVSTVÍM JE SKLAD“ Svůj volný čas trávím především s rodinou, v přírodě a na výletech. Mám ráda divadlo, knihy a hraji kuželky za náš amatérský tým.

Lucie Hagarová

Lucie Hagarová

Objednávky, které vytváříte na našem shopu, zpracovávám já. Zboží, které si objednáte, objednávám u zahraničních dodavatelů. Zároveň vás obeznamuji o odeslání zboží v den expedice. Také Vám píši, když náš zahraniční dodavatel nemá zboží skladem popřípadě, že se termín dodávky opozdil. Odpovídám na vaše dotazy jak po telefonu, tak emailem. Veškerý čas po práci věnuji svému synovi, který už je školou povinný, jeho největším koníčkem je hokej, takže většinu času trávíme na zimním stadionu. Pokud zbyde chvilka volného času, ráda si zajdu zacvičit do fitka nebo zaběhat.

Tereza Křížová

Tereza Křížová

Mou pracovní náplní je obohacovat obsah těchto webových stránek. Sestavuji popisky ke kategoriím a koncipuji obsahově příbuzné články. Byly mi též svěřeny facebookové stránky a instagram, kde Vás informuji o našich novinkách a zajímavostech. Odpovídám na Vaše recenze a stejně jako celý zbytek našeho týmu, se snažím být Vám nápomocná. Veškerý svůj volný čas trávím s rodinou a přáteli. Miluji výlety, jídlo, hudbu, občasný sport a nakupování, které lehce hraničí se shopaholictvím …   

Vladana Milfaitová

Vladana Milfaitová

Pokud nám volá celnice, živnostenský nebo finanční úřad, jsem to já, kdo potřebné formality vyřizuje. K mým tvůrčím činnostem patří příprava zakázkové výroby historických kostýmů. Správně sladit barvy a vzhledově zapadnout do požadovaného historického období není pro mnohé z našich zákazníků snadný úkol, s nímž jsem připravena pomoci! Volný čas trávím se svým mužem a dvěma školou povinnými dcerkami a jednou, která se teprve připravuje na přijetí do školky. Mezi mé zájmy patří zdravý životní styl, RAW strava a informace, které nám farmaceutický průmysl pozapomněl sdělit.

Helmut Vajc

Helmut Vajc

Outfit4Events je mým virtuálním dítětem. Jak se narodilo, se dozvíte zde. Pečuji o něj s rodičovskou péčí, což je doufám znát. Snažím se m.j. nabídku jak rozšiřovat, tak i prohlubovat. Podívejte se na naše novinky. Je toho stále tolik, co bych rád v našem obchodě nabídl! Velmi důležité je při této práci usilovat o vysokou kvalitu a historicky přijatelné provedení nabízeného zboží. Když za sebou v práci zavřu dveře, jdu rád potrápit své tělo sportem a poté hned spěchám za svou báječnou ženou a třema dcerkami.

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK