Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Poradna

Přišla Vám poškozená zásilka?

Někdy se bohužel stane, že se přepravci nechovají k zásilkám dost ohleduplně. Ačkoli zboží balíme s profesionální pečlivostí, nemusí zásilka odolat hrubému zacházení. Těmito řádky Vás chceme informovat, jak tuto pro obě strany nemilou situaci vyřešit.

Poškozená zásilka PPL

Při přebírání si zásilku pozorně prohlédněte, zda nevykazuje známky poškození. Pokud je poškozená  a řidič není ochoten čekat, než si obsah zkontrolujete (tuto povinnost ani nemá), převezměte zásilku s výhradou. Pokud pak doma při podrobné kontrole zjistíte poškození obsahu zásilky, nahlaste toto PPL (kontakt viz níže) do 3 pracovních dní od okamžiku převzetí a pak také nám na email.

Obal zásilky je v pořádku zboží uvnitř je ale poškozené

Při zjištění obsahu zásilky až po jejím otevření můžete poškození nahlásit buď prostřednictvím tohoto reklamačního formuláře, telefonicky na čísle 225 331 500 nebo emailem info@ppl.cz. Vždy je potřeba uvést:

 1. kompletní adresu doručení
 2. Váš telefonický kontakt
 3. číslo zásilky
 4. stručně popsat obsah a rozsah jeho poškození.

Následně Vás bude kontaktovat pracovník společnosti PPL  ohledně sepsání zápisu o škodě. Zásilku je nutné zachovat v původní podobě včetně obsahu, všech obalů a vnitřních výplní, a to do doby, než PPL škodu zdokumentuje.

Zápis o škodě je sepsaný, zásilka byla vyzvednuta, jaký je další postup?

Pokud byl již sepsán zápis o škodě, přepravní společnost PPL nám zašle své vyjádření k reklamaci. Zde posuzují, zdali byla zásilka dostatečně zabalena – proto je nutné předat vše včetně výplní. Bude-li reklamace uznána, zašleme Vám nový bezvadný kus.

Poškozená zásilka DPD

Obal zásilky je na první pohled poškozený

V případě, že vám kurýr přivezl poškozený balíček, máte právo ho nepřebírat. Můžete ho ale také přijmout a ihned sepsat s kurýrem Zápis o škodě (pokud již není sepsaný z depa) a zkontrolovat, zda nedošlo k poškození obsahu zásilky. Pokud je zboží poškozeno, můžete balíček rovnou vrátit kurýrovi a poté nás kontaktovat s číslem objednávky (info@outfit4events.cz nebo tel. 608 973 359). Reklamaci sami s DPD dořešíme a po jejich vyjádření Vám zašleme nové zboží.

Obal zásilky je v pořádku zboží uvnitř je ale poškozené

Pokud zjistíte, že je obsah balíčku poškozený až po jeho rozbalení, zásilku (obsah, obal, výplňové materiály) nafoťte a opět nic nevyhazujte. Nejpozději do 3 pracovních dnů od převzetí pak musíte zavolat na linku DPD (225 373 373) a nahlásit poškození zásilky. Pokud tuto lhůtu nedodržíte, DPD bohužel na pozdější reklamace ne reflektuje.

Poškozená zásilka České Pošty

V případě, že vám doručovatel přivezl balíček s poškozeným obalem, máte právo ho nepřebírat. Můžete ho ale také za přítomnosti doručovatele otevřít a ihned sepsat s Zápis o škodě, pokud došlo k poškození obsahu.

Pokud je obal v pořádku a až po převzetí zásilky doma zjistíte, že je obsah poškozený nebo nekompletní, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do 2 pracovních dnů po dni převzetí zásilky.

Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího obalu vnitřních výplní. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem, například fotografiemi.

Nechte se vtáhnout do historie

 • ZOMBIE DEAD Zombie Dead

  Buďte připravení na zombie apokalypsu! Se stylovými zbraněmi Zombie Dead nebudou mít zombies proti vám vůbec žádnou šanci. Ať už dáváte přednost nožům, sekerám, mačetám nebo plamennému meči, z naší nabídky zelenočerných zbraní si vybere každý. Na tvrdohlavé zombie platí tvrdé a ostré ostří replik Zombie Dead.

 • runovekameny Runové kameny

  Runy jsou symboly, které stále oplývají mnoha tajemstvími. Nápisy mají podobnost s řeckým a etruským písmem, podobají se také například znakům severoitalské a benátské abecedy, některé až z doby 5. stol. před naším letopočtem. Tyto pradávné symboly sloužily především pro zapisování textů pro věštby, při rituálních obřadech, pro magii a pro formule na talismany.

 • Lord-Of-Battles Logo big Lord of Battles

  Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

 • recti bohove 1 Řečtí bohové

  V této sekci nenajdete pouze bohy řecké, ale i severské a římské. Řečtí bohové, sochy skvěle zkrášlí Váš byt, kancelář nebo zahradu. Jsou vyrobeny z odolné syntetické pryskyřice. Vystavte si je na nějaké skvělé místo a kochejte se jejich božskou krásou.

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK