Volné pozice

Pracovník obchodního oddělení

Pracovník obchodního oddělení pro zahraničí se stará o udržování stávajících obchodních vztahů s dodavateli a zákazníky. Vyřizuje poptávky zákazníků ze zahraničí a tvoří na základě komunikace s kolegy obchodní nabídky.

Copywriter

Copywriter tvoří čtivé, zajímavé a poutavé (reklamní) texty převážně pro propagační a marketingové účely. Snaží se přinášet hodnotu pro zákazníka čitatele a odpovídat na jeho pravděpodobné potřeby. Spolu se SEO specialisto vytváří kreativní impulsy pro další rozvoj sortimentu eshopu.

Editor produktového katalogu

Do našeho týmu hledáme člověka, který rád pracuje se zajímavými daty, ovládá němčinu nebo angličtinu a dokáže z různých zdrojů sestavit zajímavý a čtivý článek.

Obráběč kovů - výroba zbraní a zbroje

Zajímáš se o výrobu replik chladných zbraní nebo historické zbroje? Obdivuješ zručnost kovářů a rád by ses naučil tvarovat rozžhavenou ocel? Fascinuje Tě práce s ohněm, železem a věříš v poctivou řemeslnou práci? Láká Tě tvůrčí rukodělná práce?

Poradna - otázky a odpovědi

Dobrý den! Mám velikost rukavic 9. Jakou velikost plátových rukavic mám objednat, když v nich chci navíc nosit kožené polstrované rukavice velikost 9?

Pokud chcete nosit v plátových rukavicích nepolstrované kožené rukavice, objednejte obojí ve stejné velikosti (ve vašem případě tedy vel. 9). V případě polstrovaných kožených rukavic doporučujeme objednat plátové rukavice vždy o jednu velikost vyšší (tedy ve vašem případě 10). Pokud zjistíte po obdržení zboží, že velikostně nesedí, výměna je u nás zdarma, platíte pouze náklady na dopravu.

Vstoupit do poradny