Náš tým - kdo co dělá

Dana Hyklová 

Dana Hyklová

Na základě Vašich objednávek, vyhledám, přiřadím a připravím k expedici Vámi požadované zboží. Přijímám zboží od našich, českých i zahraničních, dodavatelů a následně ho naskladním. „MÝM KRÁLOVSTVÍM JE SKLAD“ Svůj volný čas trávím především s rodinou, v přírodě a na výletech. Mám ráda divadlo, knihy a hraji kuželky za náš amatérský tým.

 Lucie Hagarová

Lucie Hagarová

Objednávky, které vytváříte na našich internetových stránkách, zpracovávám já. Veškeré vámi objednané zboží objednávám u zahraničních dodavatelů. Obeznamuji vás o odeslání zboží v den expedice, také vás obeznamuji, když náš zahraniční dodavatel nemá zboží skladem popřípadě, že se termín dodávky opozdí. Odpovídám na vaše dotazy jak telefonické tak emailové. Veškerý čas po práci věnuji manželovi a svému synovi, který už je školou povinný, jeho největším koníčkem je hokej, tak že převážně času trávíme na zimním stadionu. Pokud zbyde chvilka volného času, ráda si zajdu zacvičit a zaběhat.

 Lucie Smolková

Lucie Smolková

Vyhledávat nové informace, psát články, vytvářet popisy k výrobkům je náplň mého pracovního času. Volný čas vyplňuji sportem, rodinou, knihou. Ráda vyrazím na squash nebo do přírody na nordic walking. Nejvíce volného času ale trávím v tělocvičně a na antuce, kde trénuji volejbal a sama aktivně hraji. Volejbalistky jsou moje druhá velká rodina.

 

 Vladana Milfaitová

Vladana Milfaitová

Pokud nám volá celnice, živnostenský nebo finanční úřad, jsem to já, kdo potřebné formality vyřizuje. K mým tvůrčím činnostem patří příprava zakázkové výroby historických kostýmů. Správně sladit barvy a vzhledově zapadnout do požadovaného historického období není pro mnohé z našich zákazníků snadný úkol, s nímž jsem připravena pomoci! Volný čas trávím se svým mužem a dvěma školou povinnými dcerkami a jednou, která se teprve připravuje na přijetí do školky. Mezi mé zájmy patří zdravý životní styl, RAW strava a informace, které nám farmaceutický průmysl pozapomněl sdělit.

 Helmut Vajc

Helmut Vajc

Outfit4Events je mým virtuálním dítětem. Jak se narodilo, se dozvíte zde. Pečuji o něj s rodičovskou péčí, což je doufám znát. Snažím se m.j. nabídku jak rozšiřovat, tak i prohlubovat. Podívejte se na naše novinky. Je toho stále tolik, co bych rád v našem obchodě nabídl! Velmi důležité je při této práci usilovat o vysokou kvalitu a historicky přijatelné provedení nabízeného zboží. Když za sebou v práci zavřu dveře, jdu rád potrápit své tělo sportem a poté hned spěchám za svou báječnou ženou a třema dcerkami.

Poradna - otázky a odpovědi

Potřeboval bych vyčistit starý tesák od jemné koroze tak, abych ho nepoškrábal a aby na něm zůstaly stopy po původním broušení. Co mi doporučíte?

K vyčištění jemné rzi Vám můžeme doporučit buď čistící gumu na kov nebo čistící vlnu. Oba jmenované prostředky obsahují abraziva, které rez mechanicky odírají. Čím jemnější zrnitost (větší číslo) zvolíte, tím jemnější budou škrábance vzniklé při čištění. Svou roli též hraje síla, kterou budete na čištěnou chladnou zbraň tlačit. Před samotným brusným čištěním vyzkoušejte např. olej s rozpouštědlem WD40. Aplikujte jej např. měkkou molitanovou houbičkou. Možná zjistíte, že jemná rez byla rozpuštěna a vůbec není třeba rez odstraňovat mechanicky, jak bylo popsáno výše. Účinnost zvolené metody vždy nejprve vyzkoušejte malém kousku (nejlépe očím skryté části). Přejeme Vám úspěšné odstraňování nepříjemné rzi z Vaší zbraně!

Vstoupit do poradny