Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Lord of Battles

23.1.2019
Lord-Of-Battles Logo big

Lord of Battles je jedním z mála předních indických výrobců. Specializují se na výrobu replik historické výzbroje a výstroje. Věnují zvláštní pozornost kvalitě a autenticitě svých replik. Jejich produkty jsou také oblíbené mezi prodejci dárkového zboží a výrobci rekvizit pro divadla.

Lord of Battles – Historie znovu ožívá

Mnoho indických výrobců produkuje středověké repliky pro filmové produkce, LARP, HEMA a reenactment již desítky let. Neustále inovace a 15 let zkušeností staví výrobce Lord of Battles mezi elitu a dělá z nich jednoho z klíčových hráčů v oboru. Díky velkému úsilí o kvalitní a autentickou produkci si tato firma již udělala dobré jméno v zábavním průmyslu v celosvětovém měřítku. Jejich dobrá pověst jako spolehlivého partnera kvalitní produkce jim otevřela cestu do světově proslulých divadel, filmových studií a k významným kostýmovým návrhářům. Mezi jejich zákazníky patří slavní producenti hollywoodského trháku Assassin's Creed (zde můžete vidět jejich slavné kroužkové brnění z titanu) a Outlaw King (přilby, boty, plátové zbroje a samozřejmě opět slavné kroužkové brnění z titanu, které lze vidět na všech hlavních postavách). Jejich repliky můžete vidět i v několika televizních seriálech jako The Bastard Executioner, Merlin, Runestone, a dalších.

Žádná výzva je nevyleká: dokázali vyrobit více než milion středověkých mincí a obrovské množství ruských kostýmů a zbrojí pro film „Poklady jezera Kaban“, a to ve velmi krátkém čase! Jejich kroužkové brnění nosí i významní účastníci turnajů na koních s dřevci. Vysoký standard kvality uspokojil jedno z nejnáročnějších divadel na světě - Royal Shakespeare Company - pro které vyráběli speciální kroužkové brnění do úspěšné představení Morte de Arthur.

Vysoká profesionalita a odbornost výrobce Lord of Battles je již dnes dobře známá mezi odborníky z celého světa. Prostřednictvím Outfit4events se stává jejich produkce dostupnou i pro české fanoušky LARPu a historického šermu. Sortiment LoB je neustále aktualizován a rozšiřován. Naším cílem je nabídnout jejich celý sortiment výrobků.

Přímé partnerství s tímto výrobcem umožňuje nabídnout jejich výrobky za rozumné ceny. Prohlédněte si nabídku jejich kvalitních replik!

Líbí se Vám článek? Sdílejte jej s přáteli!

Komentáře (0)

Podobné články

 • runovekameny Runové kameny

  Runy jsou symboly, které stále oplývají mnoha tajemstvími. Nápisy mají podobnost s řeckým a etruským písmem, podobají se také například znakům severoitalské a benátské abecedy, některé až z doby 5. stol. před naším letopočtem. Tyto pradávné symboly sloužily především pro zapisování textů pro věštby, při rituálních obřadech, pro magii a pro formule na talismany.

 • damskypasek6 Dámské pásky

  Užitečné můžeme spojit s módními trendy. Dámské pásky jsou toho příkladem. Zvolíme-li kožený pásek s ozdobnou sponou, barevný pásek, bílý pásek nebo jiné druhy opasků, všechny plní funkci praktickou, drží vám kalhoty a funkci módní, kdy volíte pásek jako ozdobu dle módních trendů.

 • poškozená zásilka Přišla Vám poškozená zásilka?

  Někdy se bohužel stane, že se přepravci nechovají k zásilkám dost ohleduplně. Ačkoli zboží balíme s profesionální pečlivostí, nemusí zásilka odolat hrubému zacházení. Těmito řádky Vás chceme informovat, jak tuto nemilou situaci vyřešit.

 • Pirátská vlajka Pirátská vlajka

  Pirátství začalo vznikat již v dobách, kdy na moře začaly vyplouvat první obchodní lodě. V období prvních kolonizací, kdy se ze vzdálených oblastí dovážely drahé kovy, koření, tabák a jiné luxusní zboží, začali mnozí lupiči spatřovat v osamocených lodích „snadnou kořist“. Dnes už na moři sotva spatříme pirátské plachetnice a na nich piráty se šavlí v ruce, nicméně tento způsob obživy přetrvává dodneška (ač za pomoci motorových člunů, automatických zbraní a jiné moderní techniky). Pojďme si ale říci přímo něco o samotné pirátské vlajce.

Komentáře (0)

Napište komentář


Naším zákazníkům se věnujeme a odpovíme Vám na jakýkoliv dotaz

Vaše dotazy nám pomáhají se zlepšovat. Co je pro jednoho samozřejmá banalita může být pro druhého zajímavá novota. Nebojte se zeptat. Jsme tu pro Vás! Co sami nevíme, na to se zeptáme dalších odborníků, se kterými spolupracujeme. Nejčastější dotazy pak zveřejňujeme zde. Děkujeme za Vaší zvídavost!

Zvolte jazyk

Zvolte měnu

CZK