Servis a pozáruční opravy

Koupili jste si u nás krásnou repliku zbraně nebo zbroj a po uplynutí záruční lhůty se Vám porouchala? Používáte u nás zakoupený předmět a po nějaké době vlivem opotřebení už neslouží, jak by my měl?

Obě vylíčené situace asi žádného spotřebitele nepotěší. Zde jste ovšem u Outfit4Events - partnera, na kterého se můžete s nadějí obrátit i v takto svízelných situacích.

Dobrým postupem je, STRUČNĚ  situaci sepsat, přiložit případnou fotografii a vše nám zaslat. Při sepisování problému se snažte být opravdu maximálně struční. Vaše celá dosavadní historie používání daného předmětu a květnaté věty popisující veškeré myslitelné okolnosti, které jste s Vaší replikou zažili může být zajímavým čtením na dlouhé zimní večery, rychlému nalezení pro Vás přijatelného řešení však pomůže pramálo. Vašemu STRUČNĚ sepsanému podnětu se budeme co nejdříve věnovat a vynasnažíme se nalézt pro Vás přijatelné řešení.

Často stačí rada, jindy zaslání na banální opravu výrobci. Někdy je zapotřebí kompletní repasé či výměna podstatné části. A zde je třeba zvážit, zdali si místo relativně nákladné opravy raději nepořídit předmět zbrusu nový.

Pokud již nemáte ke zboží fakturu, nevěšte hlavu! Veškeré objednávky máme archivované a jsou pro nás alespoň se znalostí Vašich kontaktních údajů snadno dohledatelné. Koneckonců si své repliky i po čase poznáme. Někteří kováři si je označují (na skrytých částech). Je naší snahou, přesvědčit každého našeho zákazníka, že jsme seriózním obchodem se skvělou historií a budoucností stavějící na důvěře a poctivé práci.

Prosím mějte pochopení, že nejsme servisním střediskem všech dalších prodejců na trhu. Pokud Váš porouchaný výrobek nebyl zakoupen v našem obchodě, nemůžeme se Vaším podnětem z kapacitních důvodů věnovat.

Poradna - otázky a odpovědi

Z jakého materiálu a jakým postupem vyrábíte dýky?

Dýky se ve zjednodušené formě vyrábějí jak následuje: Základní tvar čepele je vypálen laserem z pružinové oceli dle ČSN 14260. Neobrobený kus čepele putuje do frézy, kde je vyfrézováno ostří a středový žlábek. Obrobená čepel se následně zakalí v oleji a temperuje na požadovanou tvrdost. Následně se osadí záštitou a hlavicí. Hlavice se zpravidla nýtuje na stopku čepele. Záštita se někdy zaletuje mosazí. Pod koženou omotávku se zpravidla vkládají dřevěné destičky, aby měla rukojeť optimální sílu pro pevné držení. Na konec se provede konečná povrchová úprava pod drátěným kartáčem, popřípadě pod filcovým kotoučem s leštící pastou.

Vstoupit do poradny