Servis a pozáruční opravy

Koupili jste si u nás krásnou repliku zbraně nebo zbroj a po uplynutí záruční lhůty se Vám porouchala? Používáte u nás zakoupený předmět a po nějaké době vlivem opotřebení už neslouží, jak by my měl?

Obě vylíčené situace asi žádného spotřebitele nepotěší. Zde jste ovšem u Outfit4Events - partnera, na kterého se můžete s nadějí obrátit i v takto svízelných situacích.

Dobrým postupem je, STRUČNĚ  situaci sepsat, přiložit případnou fotografii a vše nám zaslat. Při sepisování problému se snažte být opravdu maximálně struční. Vaše celá dosavadní historie používání daného předmětu a květnaté věty popisující veškeré myslitelné okolnosti, které jste s Vaší replikou zažili může být zajímavým čtením na dlouhé zimní večery, rychlému nalezení pro Vás přijatelného řešení však pomůže pramálo. Vašemu STRUČNĚ sepsanému podnětu se budeme co nejdříve věnovat a vynasnažíme se nalézt pro Vás přijatelné řešení.

Často stačí rada, jindy zaslání na banální opravu výrobci. Někdy je zapotřebí kompletní repasé či výměna podstatné části. A zde je třeba zvážit, zdali si místo relativně nákladné opravy raději nepořídit předmět zbrusu nový.

Pokud již nemáte ke zboží fakturu, nevěšte hlavu! Veškeré objednávky máme archivované a jsou pro nás alespoň se znalostí Vašich kontaktních údajů snadno dohledatelné. Koneckonců si své repliky i po čase poznáme. Někteří kováři si je označují (na skrytých částech). Je naší snahou, přesvědčit každého našeho zákazníka, že jsme seriózním obchodem se skvělou historií a budoucností stavějící na důvěře a poctivé práci.

Prosím mějte pochopení, že nejsme servisním střediskem všech dalších prodejců na trhu. Pokud Váš porouchaný výrobek nebyl zakoupen v našem obchodě, nemůžeme se Vaším podnětem z kapacitních důvodů věnovat.

Poradna - otázky a odpovědi

Vybral jsem si u Vás katanu, ale nejsem si jist, zdali je vhodná na praktické použití (sekání).

Toto je velmi častý dotaz, proto jsme katany rozdělili do kategorií, jejichž název naznačuje, zdali jsou v ní zařazené modely vhodné na praktické použití, či nikoliv. Jedná se o kategorie „Levné katany, praktické použití“, „Katana, špičkové meče Practical“, „Wakizashi na praktické použití“ a „Tanto“. Zbraně z těchto kategorií na praktické použití vhodné jsou, ostatní ne.

Vstoupit do poradny