Volné pozice

Pracovník obchodního oddělení

Pracovník obchodního oddělení pro zahraničí se stará o udržování stávajících obchodních vztahů s dodavateli a zákazníky. Vyřizuje poptávky zákazníků ze zahraničí a tvoří na základě komunikace s kolegy obchodní nabídky.

Copywriter

Copywriter tvoří čtivé, zajímavé a poutavé (reklamní) texty převážně pro propagační a marketingové účely. Snaží se přinášet hodnotu pro zákazníka čitatele a odpovídat na jeho pravděpodobné potřeby. Spolu se SEO specialisto vytváří kreativní impulsy pro další rozvoj sortimentu eshopu.

Editor produktového katalogu

Do našeho týmu hledáme člověka, který rád pracuje se zajímavými daty, ovládá němčinu nebo angličtinu a dokáže z různých zdrojů sestavit zajímavý a čtivý článek.

Obráběč kovů - výroba zbraní a zbroje

Zajímáš se o výrobu replik chladných zbraní nebo historické zbroje? Obdivuješ zručnost kovářů a rád by ses naučil tvarovat rozžhavenou ocel? Fascinuje Tě práce s ohněm, železem a věříš v poctivou řemeslnou práci? Láká Tě tvůrčí rukodělná práce?

Poradna - otázky a odpovědi

Jakou rukou střílí z luku ruku pravák? Jsme pravá, budu tedy držet luk v pravé ruce?

Nikoliv. Pravák pravou rukou napíná tětivu a luk drží v levé ruce. Při objednávce volte u luku volbu "pravák". Jsou modely, které mají výklenek se základkou z pohledu střelce na levou. Toto není chyba – u některých modelů tomu tak skutečně je.

Vstoupit do poradny